Teenused

Plagiaadikontroll

Oleme usaldusväärne rahvusvaheline plagiaadikontrolli platvorm, kasutades maailma esimest tõeliselt mitmekeelset plagiaadi tuvastamise tööriista.
Raportite aken

Uuri võimalusi

Teksti sarnasuse skoor

Iga raport sisaldab sarnasuse skoori, mis näitab sinu dokumendis tuvastatud sarnasuse taset. See skoor arvutatakse, jagades vastavate sõnade arvu dokumendi kogusõnade arvuga. Näiteks, kui sinu dokument koosneb 1000 sõnast ja sarnasuse skoor on 21%, tähendab see, et sinu dokumendis on 210 vastavat sõna. See annab selge ülevaate analüüsi käigus tuvastatud sarnasustest.

Teadmiseks

Mis teeb Plag unikaalseks

Two column image

Ligipääs internetiühenduse olemasolul igal ajal ja igal pool. Esitleme sulle uudsemaid funktsioone ja võimalusi.

  • Mitmekeelne tuvastamine 129 keeles Isegi kui su dokument on kirjutatud mitmes keeles, ei ole meie mitmekeelsel süsteemil probleeme plagiaadi tuvastamisega. Meie algoritmid töötavad suurepäraselt laia valiku kirjasüsteemidega, sealhulgas kreeka, ladina, araabia, aramea, kirilli, gruusia, armeenia, brahmi perekonna kirjade, geezi kirja, hiina tähtede ja tuletiste (sh jaapani, korea ja vietnami) ning heebrea keelega.
  • Formaadid undefined
  • Avalike allikate andmebaas Avalike allikate andmebaas koosneb kõigist avalikult kättesaadavatest dokumentidest, mida võib leida internetist ja arhiveeritud veebisaitidelt. See hõlmab raamatuid, ajakirju, entsüklopeediaid, perioodikaväljaandeid, ajakirju, blogiartikleid, ajalehti ja muud avalikult kättesaadavat sisu. Meie partnerite abiga suudame leida dokumente, mis on just ilmunud veebis.
  • Teadusartiklite andmebaas Lisaks avatud andmebaasile pakume sulle võimalust kontrollida faile meie teadusartiklite andmebaasi vastu, mis koosneb enam kui 80 miljonist teadusartiklist, mis pärinevad tuntud akadeemilistelt kirjastajatelt.
  • CORE andmebaas CORE pakub sujuvat ligipääsu miljonitele teadusartiklitele, mis on kokku kogutud tuhandetest avatud juurdepääsuga andmepakkujatest, nagu reposiitooriumid ja ajakirjad. CORE pakub juurdepääsu 98 173 656 vabalt loetavale täisteksti teadusartiklile, millest 29 218 877 on täistekstid, mis on nende poolt majutatud.

Oled huvitatud sellest teenusest?

hat