Meist

Meeldiv tutvuda

Ettevõte

Plag.ee on globaalne plagiaadi tuvastamise teenuse pakkuja, mis teenindab kliente enam kui 90 riigist kogu maailmas. Meie ettevõte on keskendunud tekstiga seotud teenuste pakkumisele, mis on seotud just sarnasuse tuvastamise ja plagiaadi kontrollimisega. Plag.ee arendab oma tehnoloogiat mitmekeelsest vaatenurgast, mis võimaldab meil pakkuda spetsiaalseid plagiaadi tuvastamise teenuseid klientidele USA-s, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal, Leedus, Lätis ja teistes riikides.

Plag.ee asutati 2011. aastal. See kuulub LLC Lingua intellegens ettevõttele ja asub imelises Kesk-Euroopa linnas Vilniuses, Leedu pealinnas.

Plagiaadi tuvastamise firmast
Plagieerimise tehnoloogia ja uuringud

Tehnoloogia ja uuringud

Ettevõte investeerib pidevalt uute tekstitehnoloogiate loomisse ja olemasolevate tehnoloogiate täiustamisse. Oleme uhked, et esitleme teile maailma esimest tõeliselt mitmekeelset plagiaadi tuvastamise tööriista, mille lõime rahvusvahelises keskkonnas töötades. Plag.ee partneritega ja ülikooli klientidega, et pidevalt luua ja täiustada oma teksti ja plagieerimise tööriistu ja teenuseid. Kui teil on küsimusi või partnerlus ettepanekuid, siis täitke palun allolev kontaktivorm.


contact info