Meie lugu

Vundament

Plag kutsub õpilasi ja õpetajaid saavutama parimaid akadeemilisi tulemusi ilma katsetamise hirmuta. Ebaõnnestumine on proovimise ja kasvamise protsess, samas kui õnnestumine on lõppeesmärk ja soovitud tulemus. Loome koha, mis kutsub sind enesekindlalt proovima saavutada oma parimat ja lubab sulle suurepärast tulemust.
About header illustration
Meie lugu

Vundament

Two column image

Asutatud 2011. aastal, on Plag usaldusväärne globaalne plagiaadi ennetamise platvorm. Meie tööriist on kasulik nii õpilastele, kes soovivad oma tööd parandada, kui ka õpetajatele, kes püüavad edendada akadeemilist ausust ja eetikat.

Kasutusel enam kui 120 riigis, keskendume tekstiga seotud teenuste pakkumisele, eriti tekstisarnasuse tuvastamisele (plagiaadikontroll).

Plag tehnoloogia on välja töötatud, et toetada mitut keelt, muutes selle maailma esimeseks tõeliselt mitmekeelseks plagiaadituvastamise tööriistaks. Oleme uhked, et saame selle arenenud võimekusega pakkuda spetsiaalseid plagiaadituvastusteenuseid üksikisikutele kogu maailmas. Sõltumata sellest, kus sa asud või millises keeles su sisu on kirjutatud, on meie platvorm varustatud sinu vajaduste rahuldamiseks ja tagamaks täpse ja usaldusväärse plagiaadituvastuse.

Meie põhiväärtused

Tehnoloogia ja uurimus

Two column image

Ettevõte investeerib pidevalt uute tekstitehnoloogiate loomisse ja olemasolevate täiustamisse. Lisaks maailma esimese tõeliselt mitmekeelse plagiaadituvastamise tööriista pakkumisele teeme koostööd ülikoolidega, et pidevalt luua ja täiustada meie tööriistu ja teenuseid.

Täiustame sinu tööd ühiselt

document
Mitmekeelne
speech bubble tail
Tehisintellekti tehnoloogia
speech bubble tail
4.5 Trustpilotis
speech bubble tail