Ettevõte

Plag on globaalne plagiaadi kontrolli teenuste pakkuja, me teenindame kliente rohkem, kui 90-s maailma riigis. Meie ettevõte on keskendunud teksti sidemete leidmise teenuste pakkumisele, eriti sarnasuse kontrollimisele ja plagiaadi leidmiseks. Plag arendab oma tehnoloogiat mitmekeelses perspektiivis ja see võimaldab meil enda teenust pakkuda Ameerika Ühendriikides, Inglismaal, Prantsusmaal, Saksamaal, Leedus, Lätis ja teistes riikides. Pakkumaks parimat mitmekeelset tehnoloogiat, siis teenindab meie ettevõte riikliku plagiaadi kontrolli süsteemi mõningates riikides, nagu näiteks Leedu ja Läti.

Plag asutati 2011. aastal. Selle omanik on LLC ACVK ja ettevõte asub imekaunis keskeuroopa linnas – Vilniuses – Leedu pealinnas.

Meist

Tehnoloogia ja Uuring

Ettevõte investeerib pidevalt uue teksti tehnoloogia loomisesse ja teeb olemasolevaid tehnoloogiaid paremaks. Saame teile tutvustada maailma esimest tõelist mitmekeelset plagiaadi kontrolliks mõeldud tööriista, mille me lõime rahvusvahelises keskkonnas töötamise ajal. Plag töötab koos ülikoolide ja klientidega teksti, plagiaadi tööriistade ja teenuste loomisel ning paremaks muutmisel. Kui teil on küsimusi või koostöö pakkumisi, siis palun täitke allpool paiknev ankeet.

Tehnoloogia ja Uuring

Kontakt

Sinu Nimi ( Nõutud )

Sinu El. Post ( Nõutud )

Pealkiri

Sinu Sõnum

Tõesta, et sa ei ole robot
[recaptcha]

Kontakt