Ettevõte

Plag on globaalne plagiaadi kontrolli teenuste tarnija, me teenindame kliente üle 90 maailma riikidest. Meie ettevõte on keskendunud teksti-seotude teenuste tarnimisele, eriti sarnasuse kontrollimisele ja plagiaadi kontrollimisele. Plag arendab oma tehnoloogiat mitmekeelses perspektiivis, ja see võimaldab meile plagiaadi kontrolli tenuste meie klientidele tarnida Ameerika Ühendriikides, Inglismaal, Prantsusmaal, Saksamaal, Leedus, Lätis ja teistes riikides. Sellest et parima mitmekeelset tehnoloogiat meie klientidele pakkuda, meie ettevõte teenindab riikliku plagiaadi kontrolli süsteemi mõnedes riikides nagu Leedu ja Läti.

Plag asutati 2011 aastal. Selle omanik on LLC ACVK ja ettevõte asub imekaunises keskeuroopa linnas – Vilniuses – Leedu pealinnas

Meist

Tehnoloogia ja Uuring

Ettevõte pidevalt investeerib uue teksti tehnoloogia loomisesse ja teeb olemasolevad tehnoloogiad paremaks. Saame teile tutvustada esimest maailma tõelist mitmekeelset plagiaadi kontrolli riista, millist me lõime mitmerahvuselises keskkonnas töötamise ajal. Plag töötab koos ülikoolide klientidega teksti, plagiaadi riistade ja teenuste loomise ja paremaks tegemise jaoks. Kui teil on mingid küsimused või koostöötamise pakkumised, palun täitke allapool olevat ankeeti.

Tehnoloogia ja Uuring

Kontakt

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Prove You are not the robot
[recaptcha]

Kontakt