Teenused

Plagiaadi eemaldamine

Eemalda hõlpsalt igasugune jälg plagiaadist meie akadeemiliste toimetajate abiga
Akadeemiliselt eetiline

Teenusest

Two column image

Plag on plagiaadi eemaldamise teenuste osutamises pioneer. Oleme välja töötanud range ja eetilise lähenemise kirjalikest töödest plagiaadi eemaldamiseks. Meie koolitatud toimetajate meeskond vaatab hoolikalt läbi kõik tekstiosad, mis on märgistatud potentsiaalse plagiaadina. Nad tagavad, et kõik tsiteeritud sisud on korrektselt viidatud ning vajalikud ümberkirjutused on tehtud. Meie oskuslike toimetajate abil võib igasugune kirjalik töö läbida isegi kõige rangemad plagiaadikontrollid, sealhulgas ülikoolide poolt teesidele teostatavad.

support
24-tunnine tugi
privacy
Täielik privaatsus
balance
Akadeemiliselt eetiline
experience
Kogenud toimetajad
Kuus plagiaadi eemaldamise etappi

Protsess

Plagiaadikontroll

Meie meeskond alustab protsessi dokumenti plagiaadi osas põhjalikult kontrollides. Tagame, et dokumenti kontrollitakse kõigi andmebaaside vastu ja kaasatud on süvatesti valikud. Iga sammu juures on kvaliteet tagatud, et saavutada parimad tulemused.

1.
Dokumendi esmane hinnang

Kahjuks võivad mõned dokumendid omada nii kõrgeid sarnasuse tulemusi, et neid ei saa redigeerida, kuna need ei sisalda originaalset sisu.

2.
Sobiva toimetaja valimine

Kõige sobivama toimetaja määramine on meie protsessis oluline samm, kuna see tagab, et sinu dokumenti vaadatakse läbi vastava valdkonna eksperdi poolt. Valime hoolikalt toimetaja, kellel on ulatuslikud kogemused, et tagada parim võimalik ülevaatus.

3.
Toimetamine

Järgime rangeid toimetamise ja eetilisi standardeid sinu dokumendi ülevaatamisel ja toimetamisel. Meie meeskond järgib kehtestatud juhiseid, et tagada põhjalik toimetamine ja säilitada kõrgeimaid eetilisi standardeid, eriti plagiaadi eemaldamisel.

4.
Plagiaadikontroll

Plagiaadi kontrolli viiakse läbi, et tagada potentsiaalsete plagiaadijuhtude puudumine.

5.
Kliendile üleandmine ja ülevaatused

Meie kindel kvaliteedikontroll tagab optimaalsed tulemused ja võrdlematu kliendirahulolu kogu protsessi vältel.

6.
Toimetajad

Toimetaja määramise protsess

Two column image

Kuna oleme haridustöötajate ja õpilaste koostööplatvorm, kaasame professoreid ja kõrgelt koolitatud õpilasi meie toimetajatena.

Me pöörame suurt tähelepanu oma toimetajate valimisele ja koolitamisele, kes on osavad plagiaadi eemaldamisel vastavalt meie hoolikalt koostatud standarditele, meetoditele ja parimatele praktikatele. Meie organiseeritud tööprotsess aitab tagada teenuse kõrgeima kvaliteedi ning tellimuste tähtaegselt täitmise.

Oleme kehtestanud kolm standardit ja juhist, mida kõik meie toimetajad peavad järgima:

 • Professionaalse toimetaja standardSee standard määratleb teadmised ja oskused, mis on vajalikud professionaalseks toimetajaks olemiseks.
 • Toimetamise standardSee standard kirjeldab parimaid tavasid, mida kasutame teenuste osutamiseks meie klientidele .
 • Akadeemilise toimetamise standardSee standard määratleb meetodid ja tavad, mis on olulised eetiliseks sekkumiseks akadeemilises kirjutamises.
Aja säästmine

Miks kasutada plagiaadi eemaldamise teenust?

Two column image
Aja puudumineTöö või muud olulised kohustused ei võimalda sul pühendada vajalikku aega oma töö lõpetamiseks.
Inspiratsiooni puuduminePärast märkimisväärse aja kulutamist sisu kirjutamise peale võid vaevelda täpsete sõnade leidmisega.
Saabuv tähtaegSinu töö tähtaeg saabub varsti ning töö tuleb esitada peatselt.
Range spetsialiseerumineSa lihtsalt ei soovi süveneda millessegi, mida oma tulevikus ei kasuta. Õigete viidete lisamine võib olla üks nendest teemadest.
Varasemad puudulikud sekkumisedMõnel firmal ja eratoimetajal puudub range metoodiline lähenemine ning nende töö on vaja ümber teha.
Toetuse puudumine juhendajaltSinu juhendaja ei pruugi olla võimeline viitamisreegleid sulle arusaadavalt selgitama.
Vajadus kvaliteetse tulemuse järeleSoovid luua erakordselt hästi koostatud töö ja otsid ekspertabi selle eesmärgi saavutamiseks.
Ekspertiis

Garanteeritud professionaalsus

Two column image

Meie toimetajate tehtud professionaalne töö võimaldab sujuvalt läbida ülikooliprogrammide poolt teostatud teesikontrolle.

Meie ekspertidest koosnev meeskond kasutab kõige kaasaegsemat tarkvara, mis on varustatud väga efektiivsete anti-plagiaadi andmebaasidega. Programmid tagavad, et sinuni jõuab unikaalne tekst. Sellise tarkvara abil kõrvaldame kõik mured nende inimeste jaoks, kes meie teenustele toetuvad, võimaldades neil keskenduda oma eksamitele täieliku kindlustundega.

Professionaalne meeskond hoolitseb sinu dokumendi eest, eemaldades kõik plagiaadijuhud, kustutades probleemse teksti, tsiteerides või kirjutades autentsel viisil ümber vajalikud osad.

Oluline on märkida, et meeskonna tehtud töö viiakse lõpule oluliselt lühema aja jooksul kui käsitsi plagiaadi eemaldamine ning garanteerime suurepärased tulemused.

Kuidas alustada?

Tee algust minutitega: alusta plagiaadi eemaldamise teenuse kasutamist kergusega

 1. Registreeru
 2. Laadi oma töö üles
 3. Tee oma tööle põhjalik kontroll teaduslike andmebaaside abiga
 4. Oota kontrolli lõppu ja tee teenuse tellimus.
How to start
Ebakorrektsed viited
speech bubble tail
Plagiaadikontroll

Laiaulatuslikud andmebaasid

Two column image

Tagame alati kõrgetasemelist professionaalsust. Meie poolt redigeeritud tööd läbivad sarnase tekstisarnasuse kontrolli nagu sinu ülikool. teostab.

Hoiame suurimat teadusartiklite andmebaasi, nii et meie teenus töötab suurepäraselt olenemata sellest, millist plagiaadivastast tarkvara sinu ülikool kasutab, olgu selleks Compilatio, Turnitin või Tesilink.

Kui kiiresti ma tulemuse kätte saan?

Oleme pühendunud plagiaadi eemaldamise teenuse osutamisele ettenähtud tähtajaks.

Kiireloomulistel juhtudel pakume "viimase minuti" teenust, mis tagab tarne 24 tunni jooksul. Sinu töö võtavad kätte mitu toimetajat, et tagada kiire tagasiside. Palun küsi meilt selle teenuse saadavuse kohta.

Tagatud konfidentsiaalsus

Täielik konfidentsiaalsus

Two column image

Mõistame sinu privaatsuse tähtsust. Kinnitame konfidentsiaalsuse tagamise iga plagiaadi eemaldamise teenusega, mida osutame. Meie ekspertidest koosnev toimetajate meeskond pühendub kõigi kliendiandmetega seoses kõrgeima diskreetsuse säilitamisele. Järgime rangeid turvameetmeid, et tagada sinu isikuandmete ohutus ja turvalisus. Me ei jaga kolmandate osapooltega ühtegi teavet, mis oleks seotud sinu dokumentide või isikuandmetega. Meie toimetajad on allkirjastanud ranged konfidentsiaalsuslepingud, tagades sellega, et sinu töö ja isikuandmed jäävad alati konfidentsiaalseks. Samuti võtame kasutusele kõik ettevaatusabinõud, et kaitsta meie süsteeme volitamata juurdepääsu eest, tagades, et sinu dokumendid ja andmed on kaitstud võimalike rikkumiste eest. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele turvalist ja kindlat kogemust. Meie konfidentsiaalsuse garantii tagab selle, et võid meid usaldada oma teabe privaatsena hoidmisel.

Efektiivsed meetodid

Kuidas me plagiaadi eemaldame?

Two column image

Enamasti on neli peamist meetodit plagiaadi eemaldamiseks lõputööst:

 • Problemaatiliste osade kustutamine
 • Puuduvate viidete lisamine
 • Problemaatiliste osade korrektne ümberkirjutamine
 • Ebakorrektsete viidete parandamine

Enamikul juhtudel rakendatakse neid meetodeid samaaegselt, näiteks ümberkirjutamine ja puuduvate viidete lisamine.

Tagame oma plagiaadi eemaldamisega alati kõrgeima rahulolu. Meie kogemus võimaldab meil pakkuda täiesti turvalist ja anonüümset teenust.

Hinnad

Mis on selle hind?

Tähtaeg

14 päeva

7 päeva

3 päeva
48 tundis

Ühe lehekülje hind

Alates € 10.95

Alates € 12.95 (tavahind)

Alates € 15.95

Alates € 19.45

Üheks leheks peetakse 250-sõnalist teksti.

Mis on lubatud sarnasuse protsent?

Mõnikord peetakse tekstis esinevaid sarnasusi plagiaadiks, kuigi see pole alati nii. Hoolimata sellest tuginevad paljud haridustöötajad sellele meetodile. Enamik professoreid aktsepteerivad tööd, kui selle sarnasus on alla 10%. Kuid teistel juhtudel palun järgige allpool väljatoodud juhiseid.

< 10%

Madal

Enamik professoreid aksepteerivad üldiselt tööd, mille sarnasus on alla 10%.

10%

Keskmine

Tõenäoliselt palutakse sul oma tööd redigeerida.

10-15%

Kõrge

Sul palutakse oma dokumenti redigeerida või isegi mitte esitada.

15-20%

Väga kõrge

Tõenäoliselt ei lubata sul oma tööd esitada.

25%

Ebasobiv

On väga ebatõenäoline, et õppejõud sinu tööd aktsepteerib .

Töös olev tööriist

Näide

Initial example

Alusdokument

Edited example

Redigeeritud dokument

Oled huvitatud sellest teenusest?

hat