KKK

Saage vastused levinumatele küsimustele

Üldised küsimused meie plagiaadi tööriista kohta

Üleslaetud dokumente ei kaasata meie andmebaasi ilma kasutaja nõusolekuta. Pange tähele, et muud plagiaadi tööriistad(eriti tasuta) lisavad teie dokumendi enda andmebaasi.

Ei. Konfidentsiaalsuse poole pealt võite kasutada meie plagiaadi tööriista ilma muretsemata.

Ei. Meie süsteemi kasutamiseks pole mingeid piiranguid. Vastupidi, pakume võimalust kontrollida mistahes keeles kirjutatud dokumente, sealhulgas dokumente, mis sisaldavad rohkem kui ühte keelt. Meie algoritmid suudavad leida parafraseeritud vasteid ning häid ja halbu tsitaate. Lisateavet meie ainulaadsete omaduste kohta leiate siit

Meie plagiaadi tööriist on kõigile avatud.

Meie plagiaadi tuvastamise algoritmid tuvastavad rohkem - mitte ainult kopeerimine ja kleepimine, vaid parafraseeritud plagiaat, ka head ja halvad tsitaadid. Täna ei tea me ühtegi teist plagiaadi tuvastamise teenust, mis ühendaks nende otsingutes sama palju tegureid kui meie. Me ei kajasta oma andmebaasi ühtegi üleslaaditud paberit, kasutajatel on täielik turvalisus ja konfidentsiaalsus. Meil pole dokumentide üleslaadimisel mingeid piiranguid. Puudub piiratud üleslaadimiste arv päevas, paberi pikkus või kauakestev kontroll. Võrdleme üleslaaditud dokumente enam kui 14 triljoni veebisaidi, raamatute, perioodika, artiklite, üliõpilastööde ja aruannetega. Meie oma on suurim teadaolev andmebaas kogu maailmas. Meie süsteem on parandanud lõpptulemuste hindamist.

Plagiaadi tööriista korduma kippuvad küsimused
Plagiaadi tööriist küsimusi

Plagiaadi tööriist ise

Meie plagiaadi tööriist võrdleb igat üleslaaditud paberit enam kui 14 triljoni veebisaidi, raamatute, artiklite, õpilastööde ja muu materjaliga. Paberi kontrollimiseks peate kulutama krediiti. Saate üles laadida igas suuruses paberit (lehtedena). Kui kontroll on alanud, siis on teie tulemused mõne minutiga valmis (kontrollimise ajad võivad erineda ja mõnedel juhtudel võib see tavapärasest kauem aega võtta). Niipea kui kontroll on lõpule jõudnud, siis näete järgmist:

- sarnasuse ja kontsentratsiooni hinded.

- üksikasjalik aruanne, kus on esile toodud sarnasused ja viited nende allikatele.

Meie plagiaadi tööriist võrdleb üleslaaditud dokumente enam kui 14 triljoni veebisaidi, raamatute, artiklite, perioodika, aruannete, uurimistööde ja üliõpilaste töödega. See on plagieerimise tuvastamise teenuste seas suurima teadaolev andmebaasiga kogu maailmas.

Saate üles laadida .docx, .doc, .pdf, .odt, .rtf, .pages formaate.

Tulemused

Te saate järgmise:

Sarnasuse skoor. See skoor näitab võimaliku plagieeritud teksti hulka võrreldes kogu muu tekstiga. Näiteks 50% tähendab, et pool teie dokumendist sarnaneb originaal paberiga.

Kontsentratsiooni skoor. See skoor näitab, kui palju vasteid paberil kokku on. Madal skoor tähendab, et vasted on väikeste lausetega (plagiaadi tõenäosus on väike). Kõrge skooriga näitab, et suure tõenäosega on tegemist plagiaadiga.

Esiletõstetud vasted. Vastetega tekst on värviline, et teil oleks lihtsam keskenduda oma dokumendi kõige kriitilisematele osadele.

Algallikad. Kõigil vastetel on lingid algallikatele.

Plagiaadiga tegelemiseks on kaks võimalust, kas tsiteeri ja viidake plagiaat lauseid õigesti või eemaldage need täielikult.

Soovitame mitte ületada sarnasuse skoori 5% ja mitte rohkem kui 1 tärni kontsentratsiooni skoori. Selle põhjuseks on see, et enamikul juhtudel käsitatakse kuni 5% vasteid "tehnilistena" (paljud laialt levinud fraasid, näiteks "Ameerika Ühendriigid"). Kui saite rohkem kui soovitatud, siis tehke mõned muudatused ja kontrollige oma paberit uuesti.

Plagiaadi tööriist küsi