Üldised küsimused meie plagiaadi riistast

Üleslaadinud dokumentid meie andmebaasi teie nõusolekuta ei lisata. Palun olge kindel et teised plagiaadi riistad (eriti tasuta riistad) teie faili nende andmebaaside ei lisata.
Ei. Te saate meie plagiaadi riista täielikult konfidentsiaalselt kasutada.
Ei. Meie süsteemi kasutamine on piiramatu, vastupidi: me pakume mitmekeelsete dokumentide kontrolli võimalust, te saate mitu keeli sisaldava dokumente kontrollida. Meie algoritmid on suurepärased ümbersõnastamisi ja heade või halbade tsitaatide leidmiseks.
Loe rohkem meie unikaalsete riistadest siin.
Meie plagiaadi riist on igaühe jaoks avatud.
  • Meie plagiaadi kontrolli algoritmide süsteem leiab rohkem – mitte ainult kopeeri-kleebimised, vaid ka ümbersõnastamise plagiaati, lisaks hea ja halba tsitaate. Tänapäeval me ei tea teist sellist plagiaadi kontrolli süsteemi, mis saaks nii palju tegureid kombineerida.
  • Me ei lisame üleslaadinud faile meie andmebaasile; kasutajate jaoks on täielik turvalisus ja konfidentsiaalsus.
  • Meil ei ole dokumentide üleslaadimise piiranguid. Ei ole päeva üleslaadimise piiri, ei ole dokumenti pikkuse piiri või kauakestvat kontrollimist.
  • Me võrdleme üleslaadinud dokumentid üle 14 triljonide veebilehtedega, raamatudega, ajalehtedega, artiklidega, üliõpilaste failidega ja aruannetega.
  • Meie süsteemis on tugevdatud punktisüsteem tulemuste jaoks tehtud.
On võimalik punkte osta või tasuta saada. Punktide ostmine on lihtne, logige süsteemi sisse ja tehke ostu. Tasuta punktide saamiseks tuleb meie riista sotsiaalmeedias (Facebookis, Twitteris ja Google+) populariseerida. Kõik võimalused on süsteemis nähtavad ja leitavad.

Plagiaadi Riistast

Meie plagiaadi riist võrdleb iga üleslaadinud fail üle 14 trijonide veebilehtedega, raamatudega, artiklitega, üliõpilaste failidega jt. Teil tuleb faili kontrollimise jaoks punkte kasutada. Te saate neid osta või tasuta saada, aga selle jaoks tuleb meie plagiaadi kontrollijat sotsiaalmeedias (Facebook, Twitter) populariseerida.

Te saate iga suuruse (lehted) dokumente üleslaadida. Kui kontroll on alustanud, teie tulemused on minutite jooksul valmis (kontrolli aeg võib erinev olla ja mõned kontrolli momemtid võivad pikemad olla). Aga kui kontroll on lõppenud, te saate tulemusi saada:

Meie plagiaadi riist võrdleb üleslaadinud dokumentid üle 14 trijonide veebilehtedega, raamatudega, artiklitega, aruannetega, uurimisfailidega ja üliõpilaste failidega. See on suurim skaneerimise andmebaas plagiaadi kontrolli teenuste vahel maailmas.
Te saate .doc, .docx and .odt formaate üleslaadida.

Tulemused

Te saate järgmist:

  • Sarnasuse hinnang. See hinnang näitab võimaliku plagieeritude teksti kogust teiste tekstide võrdluseks. Näiteks, 50 protsent tähendab et pool teksti on originaalsete failidega ja dokumemtidega sarnane.
  • Kontsentratsiooni hinnang. See hinnang näitab mil määral dokumenti kokkulangevused on jaotunud. Madal hinnang tähendab et kokkulangevused on väikestes laustes (madala plagieerimise tõenäosusega). Kõrge hinang tähendab et kokkulangevuste kogus on suur ja plagieerimise tõenäosus on kõrge.
  • Esile tõstetud kokkulangevused. Kokkulangevad teksti osad on värvitud selle moodi et abistada teile dokumenti peaosadele keskendunud olla.
  • Originaalsed allikad. Iga kokkulangevuse juures on vastav side mis võimaldab allikate infot saada.
Teil on kaks võimalusi: te saate plagieeritud lauseid korralikult tsiteerida; või täiesti eemaldada plagiaadi oma failist.

Te saate ka meie online toimetamise riista kasutada, online toimetaja abistab teile plagiaadi eemaldamisega.

Soovitavalt et teie failis oleks mitte rohkem kui 5% (sarnasuse hinnang) ja mitte rohkem kui 1 täht (kontsentratsiooni hinnang). Põhjus on selline et enamikul juhtudel 5% kokkulangevuste hinnang käsitletakse nagu „tehniline“ (laialt levinud väljendid, näiteks „Ameerika Ühendriigid“). Kui plagiaadi hinnang on teil kõrgem kui soovitav, siis tehke muudatusi ja kontrollige oma dokumenti veel üks kord.
Üldised küsimused plagiaadi riistast

Vaata meie plagiaadi kontrolli riistad siin!