Plagiaadi statistika Amerika Ühendriikides ja Euroopas

Plagiaadi statistika Euroopas

Plagiaat Ameerika Ühendriikides

Plagiaat Ameerika ÜhendriikidesPlagiaadi statistika Ameerika Ühendriikides. Sama situatsioon kui Euroopas, Ameerika Ühendriikides on tohutu plagiaadi statistika erinevus erinevate riikide vahel. Plagiaadi määr varieerub 6.4% protsentidest Kirdepoolse Vermonti riikis kuni 24.2% protsentini Lõunapoolse Louisiana riikis. See mõjukas erinevus näitab Ameerika Ühendriikides oleva plagiaadi vähendamise taset.

Halvim plagiaadi situatsioon on Ameerika Ühendriikide Edela ja Kagu osades. Kagu regioonis hinnangu määr varieerub 9.4% protsentidest Marylandis kuni 24.2% protsentini Louisianas. Summaarne plagiaadi statistika näitab 15.9% (keskmine hinnang) regioonis.

Ameerika Ühendriikide Edela regioonis keskmine määr on isegi kõrgem – 18.8%. Madalaim hinnang on Oklahomas, kus määr on ainult 14.0%, aga kõrgeim on Texases, kus määr on 21.8%.

Statistiline plagiaadi keskmine hinnang on Lääne riigiosas parem, seal olev määr on 13.8%. Lääne osa näitab üleslaadinutes failides olevad märgatavalt madalad sarnasuse hinnangud, aga lõunapoolsetes riikides on failides olev sarnasuse määr kõrgem. See lahknevus on sama kui Euroopas, kus lõunapoolsetes riikides nagu Hispaania, Itaalia ja Kreeka olev plagiaadi hinnang on kõrgem.

Muu Ameerika Ühendriikide osades, Kesklääänepoolsetes ja Kirdeläänepoolsetes regioonides olevad plagiaadi hinnangu määrad on madalamad. Keskmine plagiaadi määr Keskläänes on 12.7% ja see on nagu Wisconsinis olev määr 6.7%. Keskmine plagieeritude tekstide määr Kirdeläänes on ainult 10%, ja need määrad on madalaimad kogu Ameerika Ühendriikides.

Tohutu määrade erinevus näitab et dokumentides olev plagiaadi sisaldus saab kõikides regioonides vähem ja vähem olla.

Error: map with the specified ID doesn't exist!
Check our plagiarism detection service here!