Plagiaadi statistika Ameerika Ühendriikides ja Euroopas

Plagiaadi statistika Euroopas

Plagiaat Ameerika Ühendriikides

Plagiaat Ameerika ÜhendriikidesPlagiaadi statistika Ameerika Ühendriikides. Sama situatsioon kui Euroopas, Ameerika Ühendriikides on tohutu plagiaadi statistika erinevus erinevate osariikide vahel. Plagiaadi määr varieerub 6.4%-st kirdepoolse Vermonti osariigis kuni 24.2%-ni lõunapoolse Louisiana osariigis. See suur erinevus näitab Ameerika Ühendriikides oleva plagiaadi vähendamise taset.

Kõige halvem plagiaadi situatsioon on Ameerika Ühendriikide edela ja kagu osas. Kagu regioonis hinnangu määr varieerub 9.4%-st Marylandis kuni 24.2%-ni Louisianas. Summaarne plagiaadi statistika näitab 15.9% (keskmine hinnang) regioonis.

Ameerika Ühendriikide edela regiooni keskmine määr on isegi kõrgem – 18.8%. Madalaim hinnang on Oklahomas, kus määr on ainult 14.0%, aga kõrgeim on Texases, kus määr on 21.8%.

Statistiline plagiaadi keskmine hinnang on Lääne riigiosas parim, seal olev määr on 13.8%. Lääne osa näitab üleslaaditud failides märgatavalt madalamaid sarnasuse hinnangud, aga lõunapoolsetes osariikides on failides olev sarnasuse määr kõrgem. See lahknevus on sama kui Euroopas, kus lõunapoolsetes riikides nagu Hispaania, Itaalia ja Kreeka olev plagiaadi hinnang on kõrgem.

Muudes Ameerika Ühendriikide osades, kesklääänepoolsetes ja kirdeläänepoolsetes regioonides olevad plagiaadi hinnangu määrad on madalamad. Keskmine plagiaadi määr keskläänes on 12.7% ja madalaim on see Wisconsinis olev määr 6.7%. Keskmine plagiaati sisaldavate tekstide määr kirdeläänes on ainult 10%, ja need määrad on madalaimad kogu Ameerika Ühendriikides.
Tohutu määrade erinevus näitab et dokumentides olev plagiaadi sisaldus saab kõikides regioonides järjest väiksem ja väiksem olla.

Error: map with the specified ID doesn't exist!
VAATA MEIE PLAGIAADI TUVASTAMISE TEENUST SIIT!