Meie plagiaadi kontrollija tööriistad

Keeruline hinnang

Plagiaadi kontrollija riistad
Paremale

Meie hinnangusüsteem pakub mitmeid tööriistu, et teie dokument paremaks teha. Selle tööriistad võimaldavad, näiteks värvi-kodeerimise abil teavitada teid võimalike probleemide kohta, samas saate oma dokumenti lihtsalt ja kiiresti parandada ning muuta.

  • Sarnasuse hinnang. Kõik aruanned on sarnasuse hinnanguga varustatud. See hinnang näitab kui palju sarnasusi teie dokumentides on.
  • Plagiaadi riski hinnang. Unikaalne. See hinnang näitab teile dokumenti plagiaadi riski. Rohkem sarnasuste kogus tähendab rohkem plagiaadi riski. Meie uurimus nätab et see hinnangu plagiaadi riski leidmise tulemus on 94%. See on ainult üks palju põhjustest et miks kasutajad armastavad meie süsteemi.
  • Ümbersõnastamised. Unikaalne. See hinnang informeerib teid teie dokumentis olevate ümbersõnastamiste kogemusest. Suur ümbersõnastamiste hulk võib plagiaadi signaali olla. Ole informeeritud suure ümbersõnastamiste hulka kohta.
  • Halbad tsitaatid. Unikaalne. See hinnang näitab kui palju sündsusetu tsitaate teie dokumentis on. Kuna tsitaatide kasutamine on rahuldav, need tsitaatid ei saa kogu dokumenti informatsiooni sisu hõlmata. Ka tsitaatide allikute kontroll tuleb kasuks.
  • Kokkulangevused. Unikaalne. See hinnang näitab teie dokumendi kokkulangevuste hulka.
Vasakule

Esile tõstetud kokkulangevused

Kui teie dokumentidest on leitud plagiaat, siis kogu info on paranduse jaoks esile tõstetud. Meie plagiaadi kontrollsüsteem pakub usaldusväärseid tööriistu, et teid teie dokumendi parandamise ja muutmisega abistada – pange tähele, et head tsitaadid on rohelise värviga, ümbersõnastused oranzi värviga ja sündsusetud tsitaadid on märgistatud purpurse värviga.

Plagiaadi kontrollija esile tõstetud kokkulangevused
Plagiaadi kontrollija nähtavad Allikad

Nähtavad Allikad

Meie plagiaadi kontrollija esitab teile allika, juhul kui kokkulangevad osad on teie dokumendist leitud. See võimaldab teil dokumendis olevad sündsusetud tsitaadid, sõnad ja ümbersõnastamised parandada. Kui olete kindel, et dokumendis olevad tsitaadid on korrektsed, siis lihtne teie poolt tehtud kinnitus võimaldab teil saada dokumendi ülevaade ja jätkata allalaadimisega.

Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Plagiaadi kontrollija Ümbersõnastamiste otsing

Ümbersõnastamiste otsing Unikaalne

Meie süsteemi täiustatud tehnoloogia leiab mitte ainult kopeeri-kleebi plagiaati, vaid ka ümbersõnastamiste plagiaati. Kui te saite suure hulga ümbersõnastamisi, siis on nõutav oma dokument hoolikalt ja põhjalikult üle vaadata plagiaadi riski vältimiseks.

Halbade tsitaatide otsing Unikaalne

Mõned tsitaatid võivad õpetajate poolt olla tunnistatud plagiaadiks olla ning ,siis on oluline faili kontrollida ebameeldivate tagajärgede vältimiseks. Meie plagiaadi kontrollija annab teada millised tsitaatid on head – need tsitaatid on rohelise värviga märgistatud. Süsteem märgistab purpurse värviga kõik tsitaatid mis on plagiaadiks tunnistatud, see on teile nähtav ja te teate milliseid tsitaate tuleb parandada. See on unikaalne plag.ee tööriist – teised plagiaadi kontrollimise süsteemid ei paku seda võimalust.

Halbade tsitaatide otsing
Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Mitmekeelne otsing

 

Mitmekeelne otsing
 Unikaalne

Kui teie dokument on mitmes erinevas keeles kirjutatud, siis meie mitmekeelne süsteem on plagiaadi leidmises oskuslik. Tänu sellele on ka meie plagiaadi kontrollimise süsteem tunnustatud erinevates riikides riikliku plagiaadi kontrollimise süsteemina.

 
Online toimetaja Unikaalne

Meie online toimetamise süsteem võimaldab dokumendi parandamist ja seeläbi eemaldab uuesti esitamise ja tasumis vajaduse. Kui olete dokumendi parandanud, siis teie dokumendi algupärane asetus ja teised andmed on salvestatud.

Online toimetaja
Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Üleslaadimine kõikjal

Üleslaadimine kõikjal Unikaalne

Meie üleslaadimise tööriist on teie mugavuse huvides lihtsustatud. Te saate oma dokumente igal ajal ja kohal üles laadida, kasutades traditsioonilist üleslaadimise võimalust.

Rohkem info meie unikaalse plagiaadi kontrollija riistudest

Suurtele andmetele juurdepääs

Teie dokumenti kontrollitakse 14 triljoni erineva veebilehe, artikli, raamatu ja ajalehe andmeid kasutades. Seda tööriista arendatakse igapäevaselt ja tegemist on parima tööriistaga, kui seda võrrelda konkureerivate tööriistadega. Tänu sellele on meie plagiaadi kontrollija parim süsteem.

Originaalsesse formaati salvestamine

Meie süsteem võimaldab teil parandatud dokument allalaadida ja samal ajal säilitada algne formaat. Meie plagiaadi kontrollija teenus salvestab kõik teie pildid, dokumendi sisu ning see tähendab, et te ei pea seda uuesti esitama või tasude pärast muretsema.

Tasuta plagiaadi kontrolli valik

Kuigi mõned plagiaadi kontrolli teenused on tasulised, siis me pakume ka tasuta kontrolli võimalust. Lihtsalt aidake meil meie süsteemi populaarsemaks muuta ja me anname teile tasuta punkte tasuliste plagiaadi kontrolli teenuste jaoks. Registreeri kohe, täpsem info on sealt leitav.