Meie plagiaadi kontrollija riistad

Keeruline hinnang

Plagiaadi kontrollija riistad
Paremale

Meie hinnangusüsteem pakub mitmed riistu et teie dokumenti parimaks teha. Selle riistadega, näiteks värvi-kodeerimine et teatada teid võimaliku probleemide kohta, te saate oma dokumenti lihtsalt ja kiiresti parandada ja muuta.

  • Sarnasuse hinnang. Kõik aruanned on sarnasuse hinnanguga varustatud. See hinnang näitab kui palju sarnasusi teie dokumentides on.
  • Plagiaadi riski hinnang. Unikaalne. See hinnang näitab teile dokumenti plagiaadi riski. Rohkem sarnasuste kogus tähendab rohkem plagiaadi riski. Meie uurimus nätab et see hinnangu plagiaadi riski leidmise tulemus on 94%. See on ainult üks palju põhjustest et miks kasutajad armastavad meie süsteemi.
  • Ümbersõnastamised. Unikaalne. See hinnang informeerib teid teie dokumentis olevate ümbersõnastamiste kogemusest. Suur ümbersõnastamiste hulk võib plagiaadi signaali olla. Ole informeeritud suure ümbersõnastamiste hulka kohta.
  • Halbad tsitaatid. Unikaalne. See hinnang näitab kui palju sündsusetu tsitaate teie dokumentis on. Kuna tsitaatide kasutamine on rahuldav, need tsitaatid ei saa kogu dokumenti informatsiooni sisu hõlmata. Ka tsitaatide allikute kontroll tuleb kasuks.
  • Kokkulangevused. Unikaalne. See hinnang näitab teie dokumenti kokkulangevuste osade kogust.
Vasakule

Esile tõstetud kokkulangevused

Kui mingi plagiaat on teie dokumentidest leidnud, kogu andmed on esile tõstetud paranduse jaoks. Meie plagiaadi kontrollisüsteem pakub usutavad riistad et teile dokumenti parandamisega ja muutmisega abistada – pange tähele et head tsitaatid on rohelise värviga märgistatud, ümbersõnastamised on oranzi värviga märgistatud, aga sündsusetu tsitaatid on purpurse värviga märgistatud

Plagiaadi kontrollija esile tõstetud kokkulangevused
Plagiaadi kontrollija nähtavad Allikad

Nähtavad Allikad

Meie plagiaadi kontrollija esitab teile allikate sidet juhul kui kokkulangevad osad on teie dokumentist leidnud. Side võimaldab teie dokumentis olevaid sündsusetu tsitaate, sõnu ja ümbersõnastamisi parandada. Kui olete kindel et dokumentis olevad tsitaatid on korrektsed, lihtne teie poolt tehtud kinnitamine võimaldab teie dokumenti ülevaade ja allalaadimise jatkamist.

Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Plagiaadi kontrollija Ümbersõnastamiste otsing

Ümbersõnastamiste otsing Unikaalne

Meie süsteemi täiustatud tehnoloogia leiab mitte ainult kopeeri-kleepimise plagiaati, vaid ka ümbersõnastatude plagiaati. Kui te saite suurt ümbersõnastamise hulka, siis on nõutav oma dokumenti hoolikalt ja põhjalikult ümbervaadata plagiaadi riski vältimiseks.

Halbade tsitaatide otsing Unikaalne

Mõned tsitaatid võivad õpetajate poolt plagiaadina tunnistatud olla ja siis on oluline faili kontrollimist teha ebameeldiva tagajärgi vältimiseks. Meie plagiaadi kontrollija annab teada millised tsitaatid on head – need tsitaatid on rohelise värviga märgistatud. Süsteem märgistab purpurse värviga kõik tsitaatid mis on plagiaadina tunnistatud, see on teile nähtav ja te teate milliseid tsitaate tuleb parandada. See on unikaalne plag.ee riist – teised plagiaadi kontrollimise süsteemid ei paku seda võimalust.

Halbade tsitaatide otsing
Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Mitmekeelne otsing

Mitmekeelne otsing
 Unikaalne

Kui teie dokument on mitmes erinevates keeltes kirjutatud, meie mitmekeelne süsteem on plagiaadi leidmises oskuslik. Seeläbi meie plagiaadi kontrolli süsteem on riikliku plagiaadi kontrolli süsteemina mitmes erinevates riikides tunnustatud.

 
Online toimetaja Unikaalne

Meie online toimetamise süsteem võimaldab online dokumenti parandamist, ja seeläbi kõrvaldab uueesitamise ja tasumise vajudust. Ükskord parandatud, teie dokumenti originaalne asetus ja teised andmed on salvestatud.

Online toimetaja
Nool alla jäänud
Nool alla paremale
Üleslaadimine kõikjal

Üleslaadimine kõikjal Unikaalne

Meie üleslaadimise riist on teie mugavuse jaoks lihtsustatud. Te saate oma dokumente igal ajal ja igal kohal üleslaadida, iga veebilelelt traditsiooni nupumeetodi üleslaadimise kasutades, või teie failide määratule kohale ülesloomise kasutades.

Rohkem info meie unikaalse plagiaadi kontrollija riistudest

Suurtele andmetele juurdepääs

Teie dokument kontrollitakse 14 triljonite korda erinevade veebilehtede, artiklite, raamatude ja ajalehtede andmete kasutades. See riist arendakse igapäevaselt ja see on parim teiste plagiaadi kontrollijate vahel andmete juurdepääsu riist maailmas. Seeläbi meie plagiaadi kontrollija on parim süsteem.

Originaalse formaati salvestamine

Meie süsteem võimaldab teid parandatude dokumente allalaadida ja sama ajal dokumentide originaalne formaat on salvestatud. Meie plagiaadi kontrollija teenus salvestab kõik teie pilte, dokumentide seisundit, ja see tähendab et te ei pea uueesitlemisest või tasudest muretsema.

Tasuta plagiaadi kontrolli valik

Kuigi mõned plagiaadi kontrolli teenused on tasulised, me pakume tasuta plagiaadi kontrolli valikut. Lihtsalt aidake meile meie süsteemit populaarsemaks teha ja me anname teile tasuta punkte teiste plagiaadi kontrolli teenuste saamiseks. Registreeri kohe, kõik info on sees!